©Ross Harvey

Lookbook od Európskeho svadobného združenia Nikon

Štýl svadobnej fotografie sa prispôsobuje neustále sa meniacim módnym trendom. V tomto lookbooku tím Európskeho svadobného združenia Nikon odhaľuje vzrušujúcu kolekciu klasických, súčasných a nových trendov vo svadobnej fotografii, kompletne zachytenú fotoaparátmi Nikon a objektívmi NIKKOR, a poskytuje tipy na reprodukovanie niektorých ikonických záberov.

Klasické

©Nadia Meli

Zo všetkých trendov, ktoré sa v poslednom desaťročí objavili, sa niektoré stali pokladmi, ktoré sa budú ďalej vyvíjať, zatiaľ čo iné nás rozosmejú tým, ako zachytávajú náladu a módu danej doby.

Súčasné

©Ross Harvey

Európske svadobné združenie Nikon sa počas roka zúčastňuje mnohých svadieb, takže jeho fotografi majú bezprostrednú skúsenosť s najnovšími trendmi.

Nové

©Chloé Lapeyssonnie

Vďaka svojim výnimočným znalostiam diania na svadbách identifikoval tím Nikon Collective trendy, ktoré sa v Európe začínajú postupne presadzovať.

Záver

Trendy svadobnej fotografie sa vyvíjajú pod vplyvom módy, životného štýlu a technologického pokroku. Členovia Európskeho svadobného združenia Nikon sa zhodli na mnohom, ale jedno je viac než isté: budúcnosť svadobnej fotografie je svetlá, kreatívna a technická.

©Simona Smrčková a Kamil Saliba