SOM Louise Beukes, vydavateľka blogu B.LOVED

Louise, ktorá sa pôvodne venovala navrhovaniu interiérov, vydáva oceňovaný blog B.LOVED venujúci sa svadbám a životnému štýlu už šesť rokov. Blog ponúka najkrajšie a najmodernejšie inšpirácie zo sveta svadieb, interiérov, rodiny, módy a krásy. V priebehu tejto doby bola jej štylistická práce zverejnená v popredných svadobných publikáciách z celého sveta, čo Louise stavia do role inovátorky a vedúcej osobnosti v svadobnom priemysle.
Louise Beukes

Otázky a odpovede

Prečo ste si ako svoju kariéru vybrala svadby?
Niekedy môže váš svet zmeniť aj ten najmenší skutok.  V mojom prípade to bolo stlačenie tlačidla Zverejniť pre môj úplne prvý príspevok na blogu v jeden sychravý deň marca roku 2011. Vtedy som netušila, že ma táto akcia katapultuje do bláznivého sveta svadieb. Zrazu som balansovala medzi náročným zamestnaním na plný úväzok, rýchlo rastúcim blogom a životom novomanželky.

V nasledujúcich rokoch som neúnavne pracovala na budovaní značky B.LOVED, rozširovaní okruhu čitateľov a pestovaní siete talentovaných a lojálnych profesionálnych spolupracovníkov zo svadobnej brandže. V roku 2014 som sa konečne odhodlala a opustila zamestnania, z ktorého som už bola dosť rozčarovaná, a začala som sa plne venovať podnikaniu a odboru, ktorý som si tak zamilovala.

Ktorá zo svadieb na blogu je vaša obľúbená?
V priebehu rokov som si zamilovala všetky skutočné svadby zverejnené na blogu B.LOVED, ale mojou zatiaľ najobľúbenejšou je svadba Eduarda a Clareany spájajúca britské a brazílske tradície. Konala sa v okolí domu Eduardovho starého otca s výhľadom na útesy South Downs. Kombinuje tradičné anglické prvky s atmosférou brazílskeho večierku. Moderné svadobné šaty od britského návrhára značky Self Portrait, ktoré mala Clareana na sebe, strhli všetku pozornosť. Svadobný stan s otvorenou stranou plný anglických ruží, hortenzií a pivoniek zas vytvoril neuveriteľnú atmosféru večere pod šírym nebom. Z Brazílie poslali letecky tortu, aby ju mohli hostia ochutnať, a na parkete sa odohrával autentický večierok až do 1 hodiny ráno.

Nakoľko je podľa vás pre svadbu dôležité fotografovanie?
Keď sa zje posledný kúsok torty, zvädne posledný lístok svadobnej kytice a romantika prvého bozku sa zdá ako vzdialený sen, sú fotografie to, čo zachová spomienky na svadobný deň pri živote.  Dostať snímky zo svadobného dňa je skoro rovnako vzrušujúce ako samotný svadobný deň!  Znovu si oživíte niektoré momenty, pozriete sa na svadbu z novej perspektívy, uvidíte lásku a úsmevy na tvárach hostí a oceníte všetky drobné detaily, ktoré ste mesiace starostlivo vyberali a vytvárali, všetko tak nádherne zvečnené.  Fotografie a albumy nie sú iba niečo, na čo sa môžete po mesiacoch a rokoch spätne pozrieť, ale sú aj drahocenným dedičstvom, z ktorého sa ďalšie generácie budú dozvedať o svojej minulosti.