Tvorte v svojom svetle. Tvorte so svojou vášňou.

Create Your Light je miesto, kde sa stretávajú kreatívne svety. Čo sa stane, keď dvaja fotografi spolupracujú? Preskúmajte umenie fotografie prostredníctvom spolupráce, ktorá spája tvorcov všetkých žánrov, štýlov a obrazotvorných vízií. Nájdete tipy, ktoré prekračujú hranice, a triky, ktoré otvárajú celkom nové spôsoby snímania.
Nemôžeme sa dočkať, kým uvidíme, čo ďalšie vytvoríte!

INŠPIRUJ SA A ZDOKONAĽUJ SVOJE SCHOPNOSTI

Create Your Light je miesto, kde sa stretávajú členovia rodiny Nikon, aby sa navzájom vyzývali a inšpirovali. Aj naďalej budeme zdieľať náučné tipy a triky od našich odborníkov založené na fotografickej téme, ktoré si môžete vyskúšať doma. Rovnako ako predtým, máte dva týždne na to, aby ste svoje nové zručnosti využili na vytvorenie snímky na aktuálnu tému. Podeľte sa s nami o svoju tvorbu na Instagrame, Facebooku a Twitteri s použitím hashtagu #CreateYourLight.

Fotografovanie jedla s našim prvým makroobjektívom radu S!

Cesta #CreateYourLight nás privádza späť, aby sme objavili svet fotografie jedla s Donnou Crous a Aurélie Gonin. Donna Crous je ocenená blogerka a fotografka jedla. Aurélie Gonin je filmárka, producentka, redaktorka a režisérka akčných športov.

Zistite, čo sa im podarilo vytvoriť s naším prvým makroobjektívom radu S-Line pre systém mirrorless – NIKKOR Z MC 105 mm f/2,8 VR S. Čo sa stane, keď spojíte dve úplne odlišné kreatívne vízie a štýly a primiešate k nim svetlo, farby a jedlo?

Bez ohľadu na to, aký objektív používate, môžete sa veľa naučiť na základe tipov a techník osvetlenia, kompozície a pohybu od Donny a Aurélie. Podeľte sa s nami o svoje zábery s použitím hashtagu #CreateYourLight.

Najpôsobivejšie snímky môžu byť vybrané do našej galérie najobľúbenejších snímok Nikon.

Tipy a triky od našich expertov pre vyskúšanie a interpretáciu fotografickej témy u vás doma

PREBUĎTE SVOJU VÁŠEŇ

VIAC SVETLA, VÄČŠÍ EFEKT

#ZCreators