Nikon Imaging | Slovakia | Europe

Kúzlo svetla v pohnutých časoch

Žijeme v historických chvíľach, aké nikto z nás ešte nezažil. Ako komunita fotografov máme jedinečnú možnosť učiť sa jeden od druhého, tvoriť a zachytiť tieto momenty. Počas tohto náročného obdobia vás pozývame dokumentovať túto časť našej histórie, zdieľať vaše zážitky a skúsenosti a rásť ako komunita.

Každé dva týždne predstavíme novú fotografickú tému a tipy a triky od našich expertov, aby ste ju mohli interpretovať doma.

Používaním tagu #CreateYourLight na Nikon Instagrame, Facebooku a Twitteri sa môžete učiť zo svojho domova, tvoriť svoju jedinečnú interpretáciu témy a zdieľať svoj príbeh s nami.

Po skončení každej témy budeme zdieľať vaše najlepšie výtvory na Nikon kanáloch na sociálnych sieťach a rovnako ich zverejníme v galérii #CreateYourLight na oficiálnych stránkach spoločnosti Nikon pre dlhotrvajúcu výstavu vašej kreativity v týchto pohnutých časoch.

Čo vidíte a zažívate v týchto chvíľach?
Zdieľajte svoj príbeh s nami.

INŠPIRUJ SA A ZDOKONAĽUJ SVOJE SCHOPNOSTI

Raz za dva týždne budeme s vami zdieľať tipy a triky našich expertov, ktorí vám poradia, ako fotiť doma. Počas týchto dvoch týždňov môžete využiť nové skúsenosti a vytvoriť fotografie na danú tému. Zdieľajte svoje výtvory s nami na Instagrame, Facebooku a Twitteri, nezabudnite ich označiť hashtagom #CreateYourLight.

Téma #9: Fotografujeme mesto pri nízkej hladine osvetlenia

Pridajte sa k fotografovi mestskej architektúry Benovi Mooreovi, ktorý objavuje čaro fotografovania dychberúcich mestských panorám pri východe slnka a ponúka tipy a triky, ako najlepšie využiť svetlo a línie vo vašom zábere.
Sledujte ako pracuje s nastaveniami fotoaparátov Nikon Z série pri nízkej hladine osvetlenia.
Zdieľajte svoje fotografie na sociálnych sieťach a nezabudnite pridať #createyourlight a #shootinglowlight a označiť @nikon_cz_sk.

Tipy a triky od našich expertov pre vyskúšanie a interpretáciu fotografickej témy u vás doma