Buď svetlo vo svete kreativity.

Tento rok spojil nikoňákov do komunity, v ktorej sa spolu učili, tvorili a navzájom inšpirovali. Šokovali ste nás svojim odhodlaním a talentom a zapálili ste v nás oheň kreativity. A tak budeme naďalej prinášať podnety a inšpirácie, aby ste boli najlepšími fotografmi, akými môžete byť.

INŠPIRUJ SA A ZDOKONAĽUJ SVOJE SCHOPNOSTI

Každé dva týždne budeme opäť zdieľať s vami tipy a triky našich expertov, ktorí vám poradia, ako fotografovať doma. Ako doteraz, počas týchto dvoch týždňov môžete využiť nové skúsenosti a vytvoriť fotografie na danú tému. Zdieľajte svoje výtvory s nami na Instagrame, Facebooku a Twitteri, nezabudnite ich označiť hashtagom #CreateYourLight.

Téma #19: Výtvarný portrét s Delphine Diallo

V aktuálnej téme #CreateYourLight objavíme čaro fotografovania umeleckého portrétu. Francúzsko-senegalská fotografka a vizuálna umelkyňa Delphine Diallo každým svojim záberom rozpráva príbeh. Prečo je fotografia viac ako len obraz? Prečo je Nikon Z 7II skvelým fotoaparátom na výtvarný portrét?

Inšpirujte sa Delphininými tipmi a zdieľajte svoje fotografie označené hashtagmi #CreateYourLight a #shootingfineartportraits

Najzaujímavejšie fotografie sa môžu stať súčasťou Nikon galérie.

Tipy a triky od našich expertov pre vyskúšanie a interpretáciu fotografickej témy u vás doma

PREBUĎTE SVOJU VÁŠEŇ

VIAC SVETLA, VÄČŠÍ EFEKT

#ZCreators