Nikon Imaging | Slovakia | Europe

23-08-2016

SOM photokina 2016: čo očakávať od spoločnosti Nikon

Nikon na tohtoročnom veľtrhu photokina predstaví produkty pre tvorcov obsahu

Amsterdam, 23. august 2016 – Spoločnosť Nikon sa opäť pripravuje zaujať hlavnú scénu popredného svetového fotografického veľtrhu photokina v nemeckom Kolíne. Návštevníci sa ako prví dozvedia vzrušujúce oznámenia a získajú prístup k najnovším produktom, ktoré si budú môcť osobne vyskúšať v stánku v Halle 2.2 na výstavisku Koelnmesse. Na programe sú aj prezentácie od skvelých svetových fotografov spolupracujúcich so spoločnosťou Nikon, v ktorých odhalia, ako vytvárajú inšpirujúci obsah.

V stánku spoločnosti Nikon bude prvýkrát verejne vystavený fotoaparát Nikon D3400, ktorý bol oznámený iba nedávno. Podrobne si prehliadnite túto digitálnu jednookú zrkadlovku pre začiatočníkov, pomocou ktorej je zdieľanie snímok na cestách veľmi jednoduché, a objavte, ako ľahko sa s ňou dajú fotografovať snímky vo vysokej kvalite.

Návštevníci stánku spoločnosti Nikon budú tiež môcť otestovať najnovšie produkty z oblasti profesionálnych digitálnych jednookých zrkadloviek vrátane špičkového fotoaparátu Nikon D5 s formátom FX a jeho mladšieho súrodenca, fotoaparátu Nikon D500. Ponorte sa do 360° fotografie s fotoaparátom Nikon . Tento produkt uvedený na veľtrhu CES 2016 uvidíte v našom stánku. Budete si tiež môcť vyskúšať široký rad objektívov NIKKOR a kompaktných fotoaparátov COOLPIX.

V stánku spoločnosti Nikon budú tiež vystavovať renomovaní fotografi, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti s fotografovaním pomocou najnovšieho vybavenia od spoločnosti Nikon. Fotografka pre National Geographic Ami Vitale prenesie publikum do tesnej blízkosti nosorožcov v Afrike a pánd v Číne, zatiaľ čo Joel Marklund, veľvyslanec značky Nikon v Európe, poskytne pohľad do zákulisia najväčších športových udalostí na svete vrátane olympiády v Riu 2016 a finálového zápasu Ligy majstrov. Zažite adrenalín motokrosu a freerunningu s fotografom Marcelom Lämmerhirtom a poznávajte nové s ďalšími fotografmi, ktorí sa podelia o fascinujúce skúsenosti a zážitky zo svojho sveta.

Takami Tsuchida, prezident, Nikon Europe, povedal: „Sme nadšení, že podporujeme fotografov na celom svete pri vytváraní vzrušujúceho obsahu. Je inšpirujúce sledovať, ako našu technológiu využívajú pri tvorbe takýchto ohromujúcich diel. Ešte nikdy sa nevytváralo toľko obsahu ako dnes, a preto sme odhodlaní zaistiť, aby naše produkty prezentované na veľtrhu photokina 2016 podporili väčšiu kreativitu, inováciu a kvalitné spracovanie.“

Výstava photokina je otvorená pre verejnosť od 10.00 do 18.00 od 20. do 25. septembra. Kompletný harmonogram rečníkov a aktivít bude k dispozícií na našich stránkach. Ak máte záujem o najnovšie správy a názory, môžete nás sledovať na Twitteri @NikonEurope. Pripojte sa ku konverzácii na Twitteri #photokina.