Objavujte, učte sa, zdieľajte a nechajte sa inšpirovať fotografiou! Spojte sa s nami prostredníctvom kanálov spoločnosti Nikon v sociálnych médiách.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Navštívte nás na Facebooku, kde sa milióny fanúšikov spoločnosti Nikon z celého sveta stretávajú, aby sa podelili o to, čo ich inšpiruje na fotografovaní. Pripojte sa ku skupine a podeľte sa s nami a ostatnými o svoju kreativitu.

Získajte naše najnovšie správy na Twitteri

Spojte sa s nami a sledujte najnovšie správy, užitočné fotografické tipy, vynikajúce snímky a omnoho viac. Sledujte nás na Twitteri.

Inšpirujte sa v službe Flickr

Nestrácajte inšpiráciu! V našom fotoprúde v službe Flickr objavíte nekonečný zdroj čistej fotografickej inšpirácie a možností skúmania vizuálnych podnetov. Alebo sa pripojte k oficiálnej skupine spoločnosti Nikon v službe Flickr, kde nájdete ďalšie príležitosti, aby spoločnosť Nikon predstavila vaše fotografie. Páči sa vám táto predstava? Získajte ďalšie informácie o našej rubrike Fotografia mesiaca.

NAVŠTÍVTE BLOG SPOLOČNOSTI NIKON

Pre podrobné články a pokročilejší prehľad sveta fotografie navštívte náš blog alebo sa v ňom zaregistrujte.

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA NAŠOM KANÁLI V SLUŽBE YOUTUBE

Objavujte, učte sa, zdieľajte a nechajte sa inšpirovať fotografiou! Spojte sa s nami prostredníctvom kanálov spoločnosti Nikon v sociálnych médiách.

INŠPIRUJTE SA NA INSTAGRAME

Majte neustálu inšpiráciu! Objavujte skvelé fotografie a príbehy, ktoré stoja za nimi, a tiež praktické tipy z oblasti fotografie a ešte viac. Sledujte nás na Instagrame.