Nikon Imaging | Slovakia | Europe

09-02-2018

Produkty Nikon získali ocenenie iF Design Award 2018

Amsterdam, Holandsko, 9. februára 2018: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje, že tri ich produkty získali v kategórii „produkt“ ocenenie iF Design Award 2018.

Víťazné produkty:

Digitálna jednooká zrkadlovka – Nikon D850

Fotoaparát D850 je najnovší vlajkový model spoločnosti Nikon, ktorý poskytne fotografom používajúcim plnoformátové fotoaparáty neprekonateľnú kombináciu rozlíšenia, rýchlosti a citlivosti na svetlo. Predstavuje ideálnu voľbu pre fotografov, ktorí potrebujú slobodu pri dosahovaní úžasných snímok bez kompromisov. Model D850 exceluje vo všetkých oblastiach, vďaka čomu je ideálnym fotoaparátom pre profesionálov.

Digitálna jednooká zrkadlovka – Nikon D7500

D7500 je pokročilá digitálna jednooká zrkadlovka, ktorá obsahuje množstvo inovácií uznávaného modelu D500 v ľahkom, odolnom a cenovo dostupnejšom tele. Obrazový snímač s rozlíšením 20,9 milióna pixelov a širokým rozsahom citlivosti ISO z nej robia v rukách vášnivého fotografa schopný a všestranný nástroj.

Kompaktný digitálny fotoaparát – COOLPIX W300

COOLPIX W300 je odolný kompaktný digitálny fotoaparát, ktorý je vodotesný do hĺbky 30 m, zvládne nárazy alebo pády z výšky až 2,4 m a ponúka vysoký výkon s možnosťou snímania videosekvencií v rozlíšení 4K UHD. Tento odolný fotoaparát je vybavený množstvom intuitívnych funkcií na snímanie akčných výletov, ako napríklad turistiky, kempovania, lyžovania či oddychovania na pláži.

iF Design Award je prestížne celosvetové ocenenie za dizajn, ktoré sponzoruje spoločnosť iF International Forum Design GmbH. Toto ocenenie sa udeľuje v niekoľkých kategóriách, ako sú napríklad produkt, komunikácia a obal. Tento rok hodnotili nezávislí renomovaní odborníci viac ako 6 400 príspevkov z 54 krajín.