Vizionárski umelci skúmajú nové miesta s radom Z

Fotografovia všetkých úrovní, vyzbrojení revolučným mirrorless systémom radu Z, rozprávajú príbehy úplne novým spôsobom. Predstavujeme tvorcov #Zcreators.

Sila pre vašu kreativitu

S revolučným mirrorless systémom radu Z je možné všetko. Osloboďte svoj potenciál a dovoľte nám, aby sme posilnili vašu kreativitu, pomohli vám lepšie rozprávať príbehy a oživili vaše nadšenie novými spôsobmi. Začnite svoju tvorivú cestu spolu s nami pri prechode do novej kapitoly nášho mirrorless príbehu a uvedení novej generácie fotoaparátov Z 6II a Z 7II na trh.

#Zcreators sú poverení spoločnosťou Nikon predviesť verejnosti schopnosti a možnosti použitia zobrazovacích produktov Nikon, ale výrazný obsah ich práce je výlučne ich vlastný. #Zcreators sú nezávislí dodávatelia a vizuálni umelci a nie sú zamestnancami spoločnosti Nikon. #Zcreators sú zodpovední za obsah svojich fotografií, webových stránok, výstav a vizuálnych obrazov a za spôsob, akým takýto obsah a obrázky získali. Žiadne správy, presvedčenia ani stanoviská vyjadrené na fotografiách, webových stránkach, výstavách alebo vizuálnych obrazoch autorov tvorcov #Zcreators neodrážajú názory, presvedčenia ani stanoviská spoločnosti Nikon ani žiadneho jej zamestnanca.

PREBUĎTE SVOJU VÁŠEŇ

VIAC SVETLA, VÄČŠÍ EFEKT

#CREATEYOURLIGHT