22.11.2010

Nikon zlepšuje služby profesionálnym fotografom

Spustenie nových webových stránok NPS Global

Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje, že dnes boli spustené globálne internetové stránky Nikon Professional Services (NPS). Nové webové stránky NPS Global budú slúžiť ako jedno z opatrení, ktorými chce Nikon posilniť služby poskytované profesionálnym fotografom.

NPS je program, prostredníctvom ktorého Nikon poskytuje podporu a služby profesionálnym fotografom na celom svete. Počas takmer celého polstoročia poskytuje program NPS klientom nielen bežnú technickú údržbu ich techniky a servis, ale taktiež podporu na medzinárodných udalostiach konaných po celom svete. Vzhľadom na to, že sa v poslednej dobe mohutne rozšírili rady profesionálnych jednookých zrkadloviek Nikon, objektívov NIKKOR a ďalšieho príslušenstva, spoločnosť Nikon vytvorila webové stránky NPS Global, prostredníctvom ktorých bude šíriť informácie určené členom NPS, ktorí pracujú na svetovou úrovni.

 

Okrem prehľadu NPS aktivít budú stránky NPS Global poskytovať členom praktické informácie. Budú napríklad obsahovať:

 

- odkazy na regionálne internetové stránky NPS kvôli zisteniu užitočných miestnych informácií

- zoznam lokálnych servisných stredísk, na ktoré sa môžu fotografi obrátiť vprípade poruchy techniky na zahraničných cestách

- informácie oservisných depách NPS prevádzkovaných počas medzinárodných udalostí 

- základné rady na efektívne využitie profesionálnej fotografickej techniky

 

Všetky tieto informácie budú prístupné profesionálnym fotografom aj pokročilým amatérom, ktorí nemusia byť členmi NPS.

 

Nikon, ako popredný výrobca profesionálnej fotografickej techniky, bude aj naďalej rozširovať a zlepšovať obsah globálnych stránok NPS, aby ponúkol nové služby, ktoré pomôžu zlepšiť organizáciu technickej podpory a servisu.

Všetky informácie na týchto stránkach budú zverejňované v anglickom jazyku. Stránky NPS Global nájdete na adrese http://nps.nikonimaging.com

 

 

- Základné informácie (About NPS)

Tu užívatelia nájdu prehľad aktivít NPS, podpory a služieb dostupných členom. Slúži tiež ako servisná sieť pre fotografov NPS prevádzkujúcich svoju činnosť v zahraničí.

- Informácie o technickej podpore počas medzinárodných udalostí (Event Support)

V tejto sekcii sú uvedené informácie o servisných depách NPS, ktoré budú otvorené počas významných medzinárodných udalostí na celom svete.   

- Kontakty na NPS vo svete (NPS Global Network)

Uvádza odkazy a kontakty na NPS v jednotlivých krajinách.

- Predstavenie NPS členom (Members)

Predstavuje činnosť a prácu členov NPS, ktorý sú medzinárodne aktívni.

- Technické tipy (Technical Solutions)

Ponúka vysvetlenie a tipy na účelné využitie profesionálnej techniky.

 

 

Nikon Professional Services je program určený výlučne kvalifikovaným profesionálnym fotografom, ktorí k svojej činnosti používajú techniku Nikon. Táto inštitúcia v súčasnej dobe ponúka služby približne v 30 krajinách a jej základnou funkciou je poskytovanie servisu a údržby techniky profesionálnych fotografov. Tento servis je poskytovaný ako aj na lokálnej, tak aj na medzinárodnej úrovni, predovšetkým u príležitosti konania významných akcií na celom svete.