Nikon Imaging | Slovakia | Europe
Svadobná fotografia

Svadobná fotografia

Či už zhotovujete fotografie alebo video, inšpirujte sa najnovšími trendmi, trikmi a tipmi na zachytenie večných spomienok.

Look Deeper

Look Deeper

Vytvoriť originálne fotografie obľúbených turistických lokalít môže byť náročné. Pozrite sa, ako fotograf Tomáš Sentpetery používa objektívy NIKKOR, aby sa „pozrel hlbšie” a priniesol odlišné pohľady na európske turistické destinácie na povrchu a v podzemí.

Modeling medzi nástennými maľbami

Modeling medzi nástennými maľbami

Londýn je medzinárodne uznávaným mestom módy a pulzujúceho pouličného umenia, ale čo sa stane, keď tieto dve oblasti spojíte?

Klamlivé línie

Klamlivé línie

Varšava je známa svojou pestrou architektúrou, ktorá odráža jej dlhú a rôznorodú históriu. Pre nemeckého fotografa Maxa Leitnera bola ideálnym miestom na zhotovenie úžasných fotografií architektúry – so zápletkou.

Naprieč tokijským chaosom

Naprieč tokijským chaosom

Od neónmi presiaknutého nočného života cez jedinečnú rovnováhu medzi tradíciou a modernou až po skvostnú mestskú scenériu – Tokio je raj pre cestovateľských fotografov.

Hrdzavá krása

Hrdzavá krása

Seriál Hrdzavá krása, ktorý zachytil autor makrofotografií Albert Ghizzi Panizza, odhaľuje nádherný kontrast medzi bujným švédskym lesom a hrdzavejúcimi autami na pohrebisku áut Bilkyrkogĺrden Kyrkö Mosse neďaleko štvrti Ryd v švédskom Linköpingu.

Luskáčik v šere

Luskáčik v šere

Pri tomto exkluzívnom fotografovaní spolupracovala spoločnosť Nikon s Melissou Chapski a tanečným fotografom Laurentom Liotardom, aby ukázali, ako nová digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX pre začínajúcich fotografov Nikon D3400 umožňuje zhotovovať vysokokvalitné snímky a okamžite ich zdieľať.

Okamih nárazu

Okamih nárazu

Ako zachytiť #OkamihNarazu? Spoločnosť Nikon sa spojila so svetovým šampiónom zmiešaných bojových umení v rámci dvoch divízií súťaže BAMMA Tomom „Fire Kid“ Duquesnoyom a športovým fotografom Tomom Milesom, aby zachytili okamih nárazu trvajúci zlomok sekundy a odhalili scény, ktoré by inak nebolo možné vidieť voľným okom.

Vyzdvihnúť všedný deň

Vyzdvihnúť všedný deň

Frustrácii z „vemödalen“, snahy zachytiť niečo pozoruhodné, keď už existujú tisíce rovnakých snímok, čelili už všetci fotografi.